Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Achilles Winter 101Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Achilles Winter 101 – na srogie warunki pogodowe

Warunki na drodze zimą rzadko kiedy bywają przyjemne. Dobrze jest zdecydowanie wcześniej przygotować się do nich, między innymi wybierając odpowiednie opony zimowe. Z pomocą przychodzi indonezyjski producent ogumienia Achilles, w którego ofercie można znaleźć opony Achilles Winter 101 stworzone przede wszystkim z myślą o wymagających kierowcach samochodów osobowych. Jego opony charakteryzują się rozmiarami od 14 do 19 cali i symetryczną rzeźbią bieżnika, zapewniając komfortową jazdę.

Wytrzymałe opony

Jedną z podstawowych cech, którą powinny charakteryzować się dobre opony na zimę, jest ich należyta przyczepność. Achilles zadbał o to, stawiając na rowki obwodowe, bardzo dobrze radzące sobie przede wszystkim z mokrą powierzchnią. Dzięki temu ani błoto, ani deszcz nie są już przeszkodą, a jazda staje się o wiele bardziej przyjemna i bezpieczna. W ten sposób przebywanie za kierownicą samochodu osobowego może być pozbawione jakichkolwiek negatywnych emocji, co zauważa się niemal natychmiast.

Atrakcyjna cena

Jeżeli interesują Cię solidne i tanie opony, bardzo prawdopodobne, że to właśnie Winter 101 okażą się z Twojego punktu widzenia najlepszym rozwiązaniem. Przyjrzyj się ofercie prezentowanej przez nasz sklep online oponytanio.pl, zapoznaj się ze szczegółowymi parametrami ogumienia i sam zdecyduj, czy spełniają one Twoje oczekiwania. Jedno jest pewne: Achilles to producent opon, który cieszy się sporym zaufaniem na międzynarodowym rynku, w tym przede wszystkim w Europie i Stanach Zjednoczonych, każdego roku zyskując wielu nowych klientów.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję