Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Barum Polaris 3

Barum Polaris 3

Barum Polaris 3 jest idealną oponą zimową dla oszczędnych kierowców – zachwyca ona nie tylko przystępną ceną, ale również ekonomicznością. W barku bieżnika znajduje się dodatkowy kanał obwodowy, który redukuje opór toczenia. Przekłada się to pozytywnie na zużycie paliwa, a co za tym idzie, na oszczędność. Ponadto lamele o różnej głębokości, które ułożone są pod kątem ostrym do krawędzi bloków bieżnika, odpowiedzialne są za równomierne ścieranie. Spowalnia to zużycie, więc będą mogli Państwo cieszyć się jazdą na oponach Barum Polaris 3 o długiej żywotności, zanim konieczna będzie ich wymiana.

Barum Polaris 3: niezawodna opona zimowa

Decydującym kryterium za kupnem opony zimowej jest oczywiście zachowanie na lodzie i śniegu. W oponie tej zastosowano tak zwane 'śnieżne łapacze', które zatrzymują śnieg w rowkach bieżnika. Umożliwia to optymalną trakcję podczas ruszania, a droga hamowania jest krótsza. Dzięki dodatkowemu kanałowi obwodowemu, znajdującemu się w barku bieżnika, opona ta bardzo dobrze zachowuje się na mokrych ulicach i błotnistych nawierzchniach. Kanał ten zapewnia dobre odprowadzanie wody, a co za tym idzie, lepszą przyczepność.

Dobre wyniki w testach

W zimowym teście ADAC z roku 2012 Barum Polaris 3 wypadł jako opona wyważona, która pod względem wszystkich kryteriów oceniania uzyskała dobre wyniki. Pozytywnie wypadł przede wszystkim komfort jazdy w deszczu oraz przyczepność na śniegu w trakcie jazdy po krętych drogach. Pozytywnie wypadły także takie wartości, jak ścieralność i zużycie paliwa. Opona Barum Polaris 3, jako typowa opona zimowa, oznaczona jest nie tylko symbolem M+S, ale również śnieżynką.

Opona Barum Polaris 3 dostępna jest w rozmiarach od 13 do 18 cali i przeznaczona jest do modeli samochodów osobowych oraz samochodów klasy średniej i kompaktowej. Również SUV-y przejadą bezpiecznie przez zimową porę roku. Oponę tę mogą Państwo znaleźć na stronie oponytanio.pl w bardzo korzystnej cenie, a do tego zamawiając powyżej dwóch sztuk nie ponoszą Państwo kosztów transportu.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości