Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Bridgestone Blizzak LM-25Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Bridgestnone Blizzak LM 25 – na każdą zimę

Bridgestone to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów znakomitej jakości ogumienia. Swoją ofertę kieruje przede wszystkim do kierowców wymagających, dążących do tego, aby móc cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie nie zależnie od warunków panujących na drodze. Opierając się na tej myśli, stworzył on opony Bridgestone Blizzak LM 25, zadedykowane przede wszystkim właścicielom i kierowcom samochodów osobowych wysokiej klasy oraz pojazdów osobowych charakteryzujących się sporymi mocami.

Solidne wykonanie gwarancją zadowolenia

Producent posiada już wieloletnie doświadczenie na rynku, nieustannie ulepszając swoje ogumienie. Opisywane przez nas opony zostały wykonane ze starannie przygotowanej elastycznej mieszanki, bardzo dobrze dopasowującej się do warunków panujących na drodze. Właśnie z tego względu mówi się, że opony Bridgestone uważane są za bardzo wytrzymałe. Nie straszne są im ani zaśnieżone, ani oblodzone nawierzchnie. Bardzo dobrze radzą sobie także podczas deszczu i pojawiania się błota pośniegowego. Jazda z nimi na pewno staje się przyjemniejsza, gwarantując kierowcom i pasażerom zadowolenie przez cały czas.

Nowoczesne technologie

Opony zimowe Bridgenstone posiadają starannie opracowany i przygotowany system rowków, zarówno obwodowych, jak i bocznych. To właśnie one odpowiadają za radzenie sobie z warunkami panującymi na nawierzchni, w tym przede wszystkim z wodą oraz błotem. Dzięki bezproblemowemu ich odprowadzaniu jazda może stać się jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczniejsza. Jeżeli zależy Ci na cieszeniu się najlepszymi warunkami prowadzenia pojazdu, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu oponytanio.pl. Swoim klientom przedstawiamy tanie opony, które jednocześnie doceniane są ze względu na odpowiednie cechy – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more

oponytanio.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

Akceptuję