Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Dunlop SP Winter Sport M3Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Dunlop SP WINTER SPORT M3

Dunlop SP WINTER SPORT M3 to zimowa opona klasy Premium. Wyróżnia się ona doskonałym zachowaniem jazdy na lodzie i śniegu. Jest to zasługa dopracowanych technologii Dunlop.

Gęstość lameli na bieżniku opony Dunlop SP WINTER SPORT M3 jest bardzo duża, co poprawia trakcję na śniegu i zwiększa bezpieczeństwo jazdy w zimowych warunkach panujących na drodze. W zimowym teście ADAC z roku 2010 opona ta uzyskała dobre noty na śniegu. Profil bieżnika jest kierunkowy, co widocznie poprawia przyczepność na ośnieżonej nawierzchni, a do tego skraca drogę hamowania.

Mniejsza ścieralność – większa żywotność

Jeśli śnieg zaczyna się topić lub zaczęło padać, do gry wchodzą szerokie rowki bieżnika opony Dunlop SP WINTER SPORT M3. Odprowadzają one błoto pośniegowe i wodę i powinny zapobiegać powstawaniu zjawiska aquaplaningu. Również w tym obszarze opona ta przekonała ADAC i dlatego właśnie określona została jako "opona bardzo zrównoważona". Do tego dochodzi również fakt, że jej bieżnik równomiernie się ściera, przez co wolniej się zużywa. Dzięki temu opona ta dłużej Państwu służy, co pozwoli Państwu zaoszczędzić

Tę wspaniałą zimową oponę Dunlop SP SPORT MAXX GT mogą Państwo zamówić już dziś na stronie oponytanio.pl w bardzo korzystnej cenie. W niektórych rozmiarach dostępna jest ona również w wersji RunFlat. : jeśli uszkodzą Państwo oponę, to mimo to może ona pokonać odległości do 80 km z prędkością do 80 km / godz.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more