Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Michelin Latitude CrossMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Michelin Latitude Cross – bardzo dobre opony terenowe

O tym, na jakie opony terenowe zdecydować się, decyduje bardzo wiele czynników, w tym między innymi ich łatwość dopasowywania się do określonych warunków panujących na drodze i typów na wierzchni, stabilność, jaką są w stanie zagwarantować oraz atrakcyjna cena (nikt przecież nie lubi przepłacać). Propozycją, która łączy w sobie wszystko to, co z punktu widzenia wymagającego kierowcy jest najlepsze, są opony Michelin Latitude Cross. Zapoznaj się z ich możliwościami i bardzo szybko przekonaj się, że możesz im zaufać w każdej sytuacji podczas każdego letniego dnia.

Wytrzymałe i solidne opony na lato

Opony Michelin, które mamy okazję Ci przedstawić, bardzo dobrze dopasowują się do praktycznie każdego środowiska na drodze. Podczas gdy jedna część ich asymetrycznego bieżnika znakomicie radzi sobie z odprowadzaniem wody, druga nie ma najmniejszych problemów z zapewnianiem stabilnej jazdy po suchej nawierzchni. Te opony letnie zostały wykonane z mieszanki oparte na uważnie wyselekcjonowanych składnikach, dzięki czemu są one praktycznie nie do zdarcia. Stawiając właśnie na nie, otrzymujesz gwarancję, że posłużą Ci przez wiele długich sezonów, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Dobre opony w konkurencyjnej cenie

Dobre opony na lato stworzone z myślą o samochodach z napędem na cztery koła wcale nie musza kosztować sporo. Te, które przedstawia Ci na oponytanio.pl jeden z największych producentów, jakim jest Michelin, są tego najlepszym dowodem. W naszym sklepie online znajdziesz wyłącznie tanie opony, które charakteryzują się naprawdę solidnym i profesjonalnym poziomem wykonania.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more