Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Michelin Primacy HPMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Michelin PRIMACY HP

Michelin Primacy HP to opona o bardzo wysokiej wydajności, którą wielu producentów aut wybiera jako wyposażenie oryginalne do swoich produktów.Świadczy to o wysokiej jakości tych opon.Ponadto opona ta regularnie osiąga bardzo dobre oceny w testach opon letnich. Podczas testów przeprowadzonych przez ADAC w 2008 roku, opona ta zachwyciła jury swoimi właściwościami jezdnymi na suchych nawierzchniach, a jej trakcja oraz zachowanie podczas hamowania zostało nagrodzone wysoką notą- 1,3 punkta. Natomiast pod względem zużycia Michelin Primacy HP nie ma sobie równych. Podsumowując klub ADAC określił tę oponę jako bardzo dobrą.

Bardzo dobre wyniki testów opony Michelin PRIMACY HP

Opona Michelin PRIMACY HP została dokładnie przetestowana przez redaktorów pisma "Auto Motor Sport", którzy byli zachwyceni jej właściwościami jezdnymi I precyzją kierowania. Oponę chwalono również za niski opór toczenia oraz wysoki komfort jazdy. Według osób testujących jest to opona godna polecenia.Profil Michelin Primacy HP jest zaprojektowany tak, aby ciśnienie było rozłożone równomiernie. Jest to możliwe dzięki bardzo solidnemu wykonaniu mieszanki gumy, która nie ulega odkształceniom. W porównaniu ze swoim poprzednikiem Michelin Pilot Primacy, opona Michelin PRIMACY HP gwarantuje krótszą drogę hamowania, ze względu na większą powierzchnię styku opony z podłożem. Dzięki masywnym blokom profilu opony, Michelin PRIMACY HP zapewnia idealną trakcję na suchych i mokrych nawierzchniach.

Gratisowa wysyłka opon na oponytanio.pl

Michelin Primacy HP jest dostępny w rozmiarach od 16 do 19 cali i idealnie nadaje się do użytku w pojazdach klasy średniej i wyższej- jest stworzony z myślą o osiąganiu wysokich prędkości i jest ceniony szczególnie przez kierowców lubiących sportowy styl jazdy. Opona Michelin PRIMACY HP jest dostępna na oponytanio.pl w wielu rozmiarach, pasujących do niemal wszystkich modeli aut. Gwarantujemy gratisową wysyłkę już przy zakupie 2 opon.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more