Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Uniroyal RainSport 3

Uniroyal Rainsport 3- znakomite opony na lato

Uniroyal to producent ogumienia, któremu zależy przede wszystkim na tym, aby oferowane przez niego opony bardzo dobrze sprawdzały się nawet w trudnych warunkach – w tym przede wszystkim w deszczu. Właśnie z tego względu stworzył doceniane już praktycznie na całym świecie opony Uniroyal Rainsport 3, które bardzo dobrze odpowiadają wielu kierowcom w Polsce, gwarantując im niezawodność i komfort podczas prowadzenia pojazdu.

Opony, którym nie jest straszny deszcz

Cechą charakterystyczną, jaką posiadają opisywane opony letnie, jest ich asymetryczny bieżnik. Odpowiada on za dokładne odprowadzanie wody i uzyskiwanie możliwie jak najlepszych osiągów podczas jazdy po mokrej od deszczu nawierzchni. Nie oznacza to jednak, że te opony do samochodów osobowych niezbyt dobrze sprawdzają się w przypadku pozostałych warunków na drodze – wręcz przeciwnie. Całkiem dobrze radzą sobie z tłumieniem hałasu, zachowaniem należytej przyczepności oraz zapewnianiu maksymalnych osiągów podczas kontaktu z powierzchnią suchą i rozgrzaną przez promienie słoneczne.

Znakomite opony w naszej ofercie

Na oponytanio.pl prezentujemy Ci znakomite i tanie opony Uniroyal, które na pewno spełnią nawet Twoje najskrytsze oczekiwania. Nie musisz wcale przepłacać, aby móc uzyskać wszystko to, czego jako wymagający kierowca mógłbyś spodziewać się po wybranym przez siebie ogumieniu. Dołożymy wszelkich starań, aby opony dodarły do Ciebie tak szybko, jak tylko jest to możliwe, pozwalając Ci w ten sposób jeszcze bardziej cieszyć się pokonywaniem każdego kolejnego kilometra.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości