Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

245/45 R17 Opony

Wybierz idealne dla siebie opony 245/45 R17

Na rynku europejskim możesz spotkać opony w różnych zatwierdzonych rozmiarach. Wśród nich bardzo często przez kierowców wybierane są opony 245/45 R17, których szerokość przekroju wynosi 245 milimetrów, a wysokość profilu – 65% szerokości przekroju, czyli w tym przypadku 159,25 milimetrów. Przedstawione parametry informują także o tym, że opona charakteryzuje się radialną budową. Będąc tego świadomym, jesteś w stanie wybrać opony, które w przypadku Twojego pojazdu mogą sprawdzać się znakomicie, gwarantując Ci należyty komfort jazdy każdego dnia.

Szeroki wybór opon

Staramy się, aby swoim klientom przedstawiać możliwie jak najwięcej propozycji, które mogłyby przypaść im do gustu. Zapoznając się z naszą ofertą, bardzo szybko trafisz na najczęściej wybierane przez kierowców w Europie opony letnie oraz opony zimowe. Określ dokładnie, czego potrzebujesz, przyjrzyj się przynajmniej kilku propozycjom, zapoznaj się z opiniami pozostałych kierowców na ich temat, a następnie wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Służymy Ci pomocą – jeżeli tylko masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami.

Solidne i tanie opony dla każdego kierowcy

Na oponytanio.pl znajdziesz tylko i wyłącznie profesjonalnie wykonane i tanie opony stworzone z myślą o wymagających kierowcach. Jeżeli jesteś jednym z nich, po prostu nie mogłeś lepiej trafić. Określ, jaki rozmiar opon Cię interesuje oraz zaznacz pozostałe parametry, które chciałbyś przypisać swojemu ogumieniu, a następnie przystąp do zapoznawania się z wieloma atrakcyjnymi propozycjami. Na pewno bez najmniejszych problemów znajdziesz opony, które idealnie posłużą Ci przez wiele długich sezonów.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości