Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony DACIA

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Dacia

Dacia produkuje auta w wyjątkowo korzystnej cenie. Firma ta została założona w 1966 roku we współpracy z francuskim producentem aut, firmą Renault. Do najpopularniejszych modeli należą:
  • Dacia Logan
  • Dacia Sandero
  • Dacia Duster

Idealne opony do Dacii

Do Dacii możemy zamontować opony większości producentów. Biorąc pod uwagę oryginalne ogumienie Dacia współpracuje głównie z oponami marki Goodyear. Dacia Logan wyposażana jest np. w Goodyear Dura Grip w rozmiarze 185/65 R15. Ten sam rozmiar używany jest również przez Dacia Sandero. Do Dacii Duster możemy z kolei użyć opon w rozmiarze 215/65 R16. Dopuszczalna ilość ewentualnych zamienników jest w przypadku Dacii mocno ograniczona. Dane dotyczące zalecanego rozmiaru znajdziemy w dowodzie rejestracyjnym lub karcie pojazdu.

Na co zwrócić uwagę kupując opony

Kupując opony do Dacii należy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie opony podczas jazdy, a także ekonomiczność. Opony o niskim i równomiernym zużyciu (bieżnika) wpływają pozytywnie na obniżenie zużycia paliwa i przebieg.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.