Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony GoodyearMarka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony Goodyear

Opony Goodyear charakteryzują się przede wszystkim solidną i bezpieczną budową , jak również pierwszorzędną stabilnością i trwałością. Ta wyjątkowa jakość została osiągnięta poprzez ciągły rozwój oraz wprowadzanie innowacji i kreatywnych pomysłów.

Z Goodyearem bezpiecznie latem i zimą

Opony Goodyear oferują najwyższy komfort i bezpieczeństwo na każdej powierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Innowacyjny model Goodyear Efficient Grip zapewnia bardzo niski opór toczenia i bardzo dobrą przyczepność na mokrej nawierzchni, co jest szczególnym atutem opon zimowych Goodyear. Mała ścieralność gwarantuje wyjątkowo długą żywotność i małe opory toczenia, co również wpływa na niezwykle niskie zużycie paliwa.

Sportowa jazda z oponami Goodyear

Asymetryczny profil opony Goodyear posiada dużą liczbę bloków i ciągły układ rowków na zewnętrznym ramieniu opony. Dzięki takiemu bieżnikowi opony Goodyear umożliwiają pewniejsze pokonywanie zakrętów oraz cieszą jazdą w ciszy. Opony te są stworzone z myślą o kierowcach, którzy kładą nacisk na bezpieczna i komfortową jazdę.

Opony Goodyear przekonują w testach

Dzięki znakomitej jeździe na każdej nawierzchni, opony Goodyear uzyskały wysokie noty w licznych testach. W roku 2012 opony Ultra Grip 8 zajęły w teście ADAC dwa pierwsze miejsca, dzięki pierwszorzędnej technologii. Według testujących inżynierom firmy Goodyear udało się ustanowić nowe standardy w zakresie mieszanki gumowej.

Odbierz i zamontuj
opony w serwisie!

Znajdź serwis
w Twojej okolicy:

Clients opinions

Customer rating
more
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję