Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony OPEL

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:

Opony do Opel

W 1862 roku marka samochodowa Opel została założona przez Adama Opla. Produkcje pojazdów firma zaczęła w 1899. Dzisiaj Opel należy do General Motors i dostarcza pojazdy nie tylko w Europie, ale także w innych krajach, takich jak Chiny, Australia i Singapur. Klienci szczególnie doceniają wysoką niezawodność poszczególnych modeli Opla. Ale tylko z odpowiednimi oponami można doświadczyć prawdziwej przyjemności z jazdy Oplem.

Duży wybór producentów

Opel jest jednym z dużych i prestiżowych producentów samochodów. Z tego powodu, niemal każdy producent opon oferuje odpowiednie opony do Opla. Fabrycznie nowe auta wyposażone są w opony marki Continental. Na przykład Opel Astra seryjnie wyposażony jest w opony Continental Premium Kontakt .Opel Corsa fabrycznie wyposażony jest w opony Bridgestone S01 w rozmiarze 185/55 R15. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu, należy opierać się na jakości wiodących producentów przy zakupie opon. Różne badania pokazują, że tańsze wielokrotnie produkty często stanowią duże zagrożenie dla bezpieczeństwa. Oferujemy dla każdego modelu najlepsze opony ,z których Państwo będą zadowoleni niezależnie od warunków pogodowych.

Znajdź właściwe opony do Opel

Szukając odpowiednich opon do swojego Opla powinieneś zwrócić szczególną uwagę na oznaczenia opon. Chodzi o kod z liter i cyfr, który nie zawsze jest łatwy do rozszyfrowania przez laików.Pierwsza cyfra identyfikacji jest zawsze szerokościa opony w milimetrach. .Następnie chodzi o stosunek wysokości do szerokości przekroju poprzecznego opony w procentach.Litera "R" oznacza na przykład oponę radialną. Poniżej jeszcze średnica felgi w calach oraz wskaźnik obciążenia i indeks predkości. Ważne jest, aby zmienić opony w odpowiednim czasie. Każdy brakujący milimetr bieżnika przedluża drogę hamowania o kolejne metry.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.