Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Bridgestone

Bridgestone

Opony Bridgestone

Bridgestone należy do największych producentów opon na świecie i od wielu lat zaopatruje m.in. najlepsze zespoły Formuły 1. Asortyment firmy obejmuje szeroką paletę opon letnich, zimowych i terenowych. Wszystkie opony marki Bridgestone oferują idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnych cen.

Najnowsze technologie w oponach marki Bridgestone

Opony Bridgestone opierają się na rewolucyjnym systemie ”Running-Flat”. Wyposażane są w nią zwłaszcza opony wykorzystywane w roli ogumienia seryjnego. Ściany boczne opony są tak silne, iż nawet w przypadku jej przebicia możliwy jest bezpieczny dojazd do najbliższej stacji serwisowej- zachowując oczywiście odpowiednią ostrożność.

Odpowiednie opony dla każdej potrzeby

W kategorii opon letnich firma Bridgestone oferuje cztery różne linie produktów. Dla kierowców lubiących sportową jazdę, stworzono modele Potenza, które w wielu testach otrzymały notę ""godne polecenia"". Segment touringowy należy do modeli z linii Turanza. Odznaczają się one przede wszystkim wysoką kontrolą i komfortem jazdy w każdych warunkach. Do jazdy w terenie najlepiej nadają się opony z linii Dueler, zaprojektowane by spełniać potrzeby aut SUV. Opony wynagradzają sportowy typ jazdy i oferują maksymalną kontrolę nawet przy wyższych prędkościach.

Bezpieczna jazda nawet zimą

Bezpieczną podróż w warunkach zimowych gwarantują opony Blizzak. Również te opony w licznych testach odznaczono notą ""godne polecenia"".

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości