Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się
ico 061-641-73-64 061-641-73-64

Opony Bridgestone

Opony Bridgestone

Bridgestone należy do największych producentów opon na świecie i od wielu lat zaopatruje m.in. najlepsze zespoły Formuły 1. Asortyment firmy obejmuje szeroką paletę opon letnich, zimowych i terenowych. Wszystkie opony marki Bridgestone oferują idealne połączenie wysokiej jakości i przystępnych cen.

Najnowsze technologie w oponach marki Bridgestone

Opony Bridgestone opierają się na rewolucyjnym systemie ”Running-Flat”. Wyposażane są w nią zwłaszcza opony wykorzystywane w roli ogumienia seryjnego. Ściany boczne opony są tak silne, iż nawet w przypadku jej przebicia możliwy jest bezpieczny dojazd do najbliższej stacji serwisowej- zachowując oczywiście odpowiednią ostrożność.

Odpowiednie opony dla każdej potrzeby

W kategorii opon letnich firma Bridgestone oferuje cztery różne linie produktów. Dla kierowców lubiących sportową jazdę, stworzono modele Potenza, które w wielu testach otrzymały notę "godne polecenia". Segment touringowy należy do modeli z linii Turanza. Odznaczają się one przede wszystkim wysoką kontrolą i komfortem jazdy w każdych warunkach. Do jazdy w terenie najlepiej nadają się opony z linii Dueler, zaprojektowane by spełniać potrzeby aut SUV. Opony wynagradzają sportowy typ jazdy i oferują maksymalną kontrolę nawet przy wyższych prędkościach.

Bezpieczna jazda nawet zimą

Bezpieczną podróż w warunkach zimowych gwarantują opony Blizzak. Również te opony w licznych testach odznaczono notą "godne polecenia".

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.