Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony RENAULT

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Renault

Renault jest jednym z najlepiej sprzedających się marek samochodowych w Europie. Dzięki szerokiej gamie modeli Renault ma w swojej ofercie dla każdego odpowiedni pojazd.Do najpopularniejszych modeli należą:
  • Renault Clio
  • Renault Espace
  • Renault Kangoo
  • Renault Laguna
  • Renault Mégane
  • Renault Twingo
Oferujemy do każdego modelu Renault wysokiej jakości opony wszystkich wiodących producentów. Fabrycznie nowe pojazdy Renault wyposażone są w opony marki Michelin. Mamy ofertę dla wszystkich popularnych rozmiarów opon do Renault..Szczegółowe informacje na temat możliwych rozmiarów można znaleźć w dowodzie rejestracyjnym .

Opony wysokiej jakości dają bezpieczeństwo

Opony samochodowe są jedynym połączeniem pojazdu z nawierzchnią.Z tego powodu opony mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy.Ponieważ opony z czasem stają się porowate,należy regularnie sprawdzać ich stan i w razie potrzeby wymienić.Opony letnie zapewniają bezpieczeństwo do temperatury 7 stopni.W związku z tym, należy zmienić na początku sezonu zimowego opony na opony zimowe.Ze względu na ich specjalnej mieszanki i wzór bieżnika opon zimowych oferują nawet w niskich temperaturach, śniegu i lodu najwyższy poziom odpowiedzialności i bezpieczeństwa.Ze względu na rodzaj gumy i wzór bieżnika opony zimowe oferują nawet w niskich temperaturach, śniegu i na lodzie najwyższy poziom przyczepności i bezpieczeństwa.Należy przestrzegać zalecanej głebokości bieżnika, nie zaleca się używania opon zimowych, których profil ma mniej niż 4 mm.Zarówno droga hamowania jak i zdolność pokonywania zakrętów znacznie się poprawia dzięki oponom zimowym.W odpowiednim czasie należy wiosną zmienić opony na letnie.W tych oponach bieżnik został zoptymalizowany do warunków letnich i dlatego oferują na suchej jak i mokrej nawierzchni większą przyczepność i bezpieczeństwo.Ponadto, zużycie paliwa przy oponach letnich jest znacznie mniejsze. Oferujemy Państwu najlepsze opony do Renault na każdą potrzebę. Ze względu na wysoką jakość opon wiodących producentów jesteś bezpieczny w każdej chwili na drodze, ale również zwiększa się komfort jazdy. Niski opór toczenia zapewnia wysoką żywotność opony i mniejsze zużycie paliwa.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.