Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Barum

Opony zimowe Barum

Marka Barum od 1993 roku należy do koncernu Continentala i oferuje wysokiej jakości opony w doskonałym stosunku ceny do wydajności. Opony produkowane są głównie w Czechach, gdzie od 1945 roku funkcjonuje przedsiębiorstwo tej marki. Produkcja obejmuje opony przeznaczone do aut osobowych, ciężarówek i pojazdów przemysłowych.

Opona Polaris 3 to opona zimowa marki Barum spełniająca najwyższe standardy. Opona ta sprawuje się idealnie podczas jazdy na mokrych nawierzchniach, szczególnie podczas jazdy w warunkach aquaplaningu, potwierdzają to testy opon zimowych przeprowadzone przez klub motoryzacyjny ADAC w 2012 roku. Opony Barum Polaris 3 gwarantuja doskonałe prowadzenie również na śniegu. Opony zimowe Barum są nie tylko tanie, uzyskują także wysokie oceny w zakresie ekonomiczności oraz zużycia. Oferujemy oponę Polaris 3 w rozmiarach felgi od 13 do 18 cali oraz indeksie prędkości od 190 do 240 km/h- znajdziemy opony zimowe marki Barum dla prawie każdego modelu auta.

Większe bezpieczeństwo z oponami zimowymi Barum

Opona Barum SnoVanis 2 jest oponą idealną dla samochodów ciężarowych oraz aut typu VAN. O perfekcyjne prowadzie podczas jazdy na śniegu, dba duża ilość rowków oraz, tzw. “kieszeni śnieżnych”. Nawet pod dużym obciążeniem i w niekorzystnych warunkach pogodowych opona zachowuje bardzo dobry kontakt z podłożem i zapewnia imponująco krótką drogę hamowania - jego trakcja jest po prostu nie do pobicia. Optymalizacja oporu toczenia opony SnoVanis pozwala na oszczędność paliwa.

Obojętnie na który model opony zimowej marki Barum Państwo się zdecydują, będzie to bardzo dobry wybór. Bezpieczeństwo i wydajność są priorytetami. Połączenie niskich cen oraz gwarancja perfekcyjnej obsługi serwisu oponytanio.pl sprawi, zę będziecie Państwo bezpieczni i zadowoleni z wyboru.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości