Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Status zamówienia x
Wyloguj się

Opony Achilles

Opony Achilles – tanio i bezpiecznie o każdej porze roku

Achilles to opony znanej już w ponad siedemdziesięciu krajach na całym świecie indonezyjskiej firmy Multistrada, która pojawiła się na światowym rynku w latach 90-tych. Oferowane przez nią produkty charakteryzują się nie tylko atrakcyjną ceną, lecz również wysoką jakością – nie bez powodu podbiły serca tak wielu miłośników samochodów i najnowszych rozwiązań technologicznych. Polakom sprzedawane są one dzięki firmie ITR S.A., będącej oficjalnym dystrybutorem Multistrady.

Niska cena i wysoka jakość

Producent zadbał o to, aby oferować swoim klientom tylko i wyłącznie opony wysokiej jakości. Chociaż mogłoby wydawać, że to, co tanie, raczej nie może być dobre, jego produkty są wyjątkiem od reguły. Opony Achilles należą, co prawda, do klasy ekologicznej, jednak przygotowywane są przez doświadczonych specjalistów, w tym przede wszystkim z Japonii, którzy nie boją się wprowadzania nowych technologii, aby zagwarantować jeszcze lepszą jakość. Jak widać, wychodzi im to bardzo dobrze. Chociaż producent daje długą gwarancję na swoje opony, rzadko kto z niej korzysta – są one bardzo wytrzymałe i bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko w przypadku samochodów osobowych, lecz również dostawczych i SUV-ów.

Na każdą porę roku

Achilles doceniany jest również za produkowanie opon idealnie sprawdzających się bez względu na porę roku. Jeżeli poszukujesz najlepszego rozwiązania na lato do swojego samochodu osobistego, proponujemy Ci wytrzymałe i skutecznie radzące sobie z wodą opony Achilles Platinum. Jeżeli chcesz zainwestować w opony całoroczne, które będą dobrze Ci służyć niezależnie od warunków na drodze, zachęcamy Cię do przetestowania możliwości, jakie oferują Ci opony Achilles Desert Hawk H/T (przeznaczone do samochodów terenowych i użytkowych), a także Achilles Multivan – stworzone z myślą o samochodach dostawczych. Zamów opony już teraz!

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.