Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Falken

Falken

Opony firmy Falken

Od roku 1983, kiedy to a rynek wprowadzono pierwszą oponę Falken, producent ten stał się synonimem dla sportowego stylu jazdy. Firma Falken należy do koncernu Dunlop, jednego z największych producentów opon na świecie.
Na szczególną uwagę zasługują doskonałe właściwości jezdne opon Falken, które intensywnie testuje się w różnych zawodach. Falken należy między innymi do głównych dostawców Japońskich Mistrzostw GT oraz Rajdowych Mistrzostw Świata. Samochody wyposażone w opony Falken biorą również udział w tradycyjnym 24/godzinnym wyścigu na Nürburgringu oraz Le Mans.

Wysokowydajne opony firmy Falken

Dlatego nie powinien dziwić fakt, że firmie Falken udało się wykorzystać wiedzę zdobytą w sportach motorowych przy produkcji wysokowydajnych opon do użytku drogowego. Opony Falken przy każdej prędkości i na każdej nawierzchni oferują doskonałe właściwości jezdne oraz optymalną kontrolę nad pojazdem. Wywodząca się ze sportów motorowych mieszanka sprzyja sportowemu stylowi jazdy oraz obniża ryzyko wystąpienia zjawiska akwaplanacji. Zrównoważona budowa bieżnika umożliwia niskie opory toczenia, co zapewnia wysoki komfort jazdy.
Należy również pamiętać o żywotności oraz właściwościach sprzyjających obniżeniu zużycia paliwa, którymi opony Flaken przekonują w licznych testach.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości