Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.
Status zamówienia x
Wyloguj się

06164173640616417364

Opony Semperit

Semperit

Opony firmy Semperit

Opony marki Semperit oferują dla wszystkich aut, od małych do luksusowych, wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Nieważne, czy na mokrej, czy suchej nawierzchni, czy w szybkich lub wolnych zakrętach, opony Semperit zawsze zapewniają dobrą sterowność.

Wyjątkowe cechy opon Semperit

Do wyjątkowych właściwości opon Semperit należą dobre hamowanie oraz doskonałe zachowanie na mokrych nawierzchniach. Zużycie paliwa w przypadku opon Semperit utrzymuje się na zadowalająco niskim poziomie, a niskie hałasy toczenia zwiększają poziom komfortu podczas dłuższych podróży.

Testy opon Semperit

Nie powinno więc dziwić, że opony Semperit przekonują do siebie w licznych testach. Dobrą ocenę otrzymały one m.in. w Wielkim teście ADAC roku 2012. Opona Semperit charakteryzowała się wyważonymi właściwościami oraz dobrymi osiągami we wszystkich ważnych dla bezpieczeństwa dyscyplinach. Jako „bardzo godną polecenia“ oceniły opony zimowe Semperit czasopisma Freie Fahrt oraz ACE Lenkrad. Opony bardzo dobrze spisały się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Na dodatkową pochwałę zasłużyła również ekonomiczność opon Semperit.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości