Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Uniroyal

Uniroyal

Opony Uniroyal

Producent opon Uniroyal należy do koncernu firmy Continental i uchodzi za prekursora w produkcji, tzw. "opon deszczowych". Firma produkuje od 1985 roku opony najwyższej jakości. Marka ta kładzie szczególny nacisk na produkcję opon posiadających jak najlepsze właściwości podczas jazdy na mokrych nawierzchniach.

Opony Uniroyal zapobiegające aquaplaningowi

Także podczas jazdy na suchych nawierzchniach opony Uniroyal gwarantują dobrą przyczepność. Należą również do najlepjej ocenianych produktów oferowanych przez rynekopon jeśli chodzi o jazdę na mokrych nawierzchniach. Opony tej marki zapobiegają aquplaningowi, zapewniają jednocześnie bardzo dobre prowadzenie podczas wykonywania manewru skręcania w kałuży oraz podczas jazdy na błocie pośniegowym zimą. Doskonałe osiągi opon Uniroyal podczas jazdy na mokrych nawierzchniach potwierdzają przeprowadzane testy.

Polecamy opony marki Uniroyal

Profile tych opon wyposażane są w szerokie rowki, gwarantujące bardzo dobrą wyporność wody z opony. Umożliwia to pewne prowadzenie auta na mokrych nawierzchniach, a także skraca drogę hamowania. W związku z niskim oporem toczenia opony, zaobserwowano znaczne oszczędności w zużyciu paliwa. Zarówno pismo Auto Motor Sport, jak również ADAC klasyfikują opony Uniroyal, ze względu na ich znakomite osiągi w testach z 2012 roku, jako „bardzo polecane“.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości