Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony ALFA ROMEO

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Alfa-Romeo

Zakup odpowiednich opon ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Aby polepszyć jakość opon, Alfa Romeo współpracuje od lat z wieloma producentami. Przykładowo opona Yokohama-V 102 stanowi oryginalne ogumienie popularnego modelu 147-GTA, natomiast legendarny Spider wyposażany jest w opony Alfa Romeo -Dunlop. Oprócz tego producent (Alfy Romeo)współpracuje również z marką Bridgestone Jednak wybierając opony do Alfa Romeo możemy sięgnąć po produkty wszystkich wiodących producentów. Biorąc pod uwagę ilość sprzedanych samochodów, prawie wszyscy producenci opon oferują odpowiednie opony do Alfa Romeo.

Kryteria przy zakupie opon

Kupując opony należy zawsze zwrócić uwagę na etykietę opony. Zawiera ona informacje na temat wydajności opony pod względem zużycia paliwa, przyczepności na mokrej nawierzchni oraz poziomu generowanego hałasu. Biorąc pod uwagę te kryteria, zwiększamy swoje bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych i na każdej nawierzchni. Istotne różnice widoczne są zwłaszcza, jeśli chodzi o drogę hamowania. I tak- w zależności od kategorii- pojazd potrzebuje od 18 do 45 m do pełnego hamowania.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.