Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony HONDA

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Honda

Historia tej marki zaczyna się w roku 1920. Pierwsze modele aut osobowych zostale zaprezentowane w 1963 roku na targach w Tokio. Dziś Honda jest jednym z największych producentów samochodów i sprzedaje swoje produkty na całym świecie. W ofercie Hondy znajdują się przede wszystkim auta klasy średniej oraz klasy kompakt. Bez względu na posiadany model, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie ogumienie każdego auta marki Honda. Wszyscy wiodący producenci opon posiadają w swej ofercie opony dla Hondy.

Wybierz jednego z wiodących producentów opon

Honda wyposaża oryginalnie swoje modele aut w opony wiodących producentów. Honda FCX posiada w swym wyposażeniu opony marki Yokohama w rozmiarze 215/60 R16. Jednym z najpopularniejszych modeli Hondy jest Civic, który jest wyposażany w opony marki Bridgestone w rozmiarze 195/60 R15. Innym znanym producentem opon zaopatrującym Hondę jest Dunlop, opony tej marki są oryginalnym wyposażeniem dla aut posiadających 14, 15, i 16 calowe felgi.

Właściwa opona dla każdego modelu Hondy

Każdy właściciel Hondy zaopatrujący się w opony powinien mieć na uwadze, oprócz ceny oczywiście, także jakość zakupionych opon. Do aut klasy kompakt idealnie pasują opony o szerokości od 175mm do 195 mm i wielkości felgi równej 14 lub 15 calom. Dla sportowego modelu Hondy S2000 godne polecenia są opony o szerokości 205mm i 16 calowej feldze. Mogą one być montowanę również na felgi aluminiowe. Wysokiej jakości opony marki Honda dbają o nasze bezpieczeństwo we wszystkich warunkach pogodowych i wszystkich rodzajach nawierzchni. Jednym z najbardziej przekonujących argumentów jest ekonomiczność tych opon oraz ich wysoki przebieg.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.