Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Dunlop

Dunlop

Opony Dunlop

Już od ponad 100 lat firma Dunlop należy do wiodących producentów opon. Inżynierowie firmy jako pierwsi rozpoznali problem akwaplanacji i opracowali opony mające mu przeciwdziałać. Dunlop był również pierwszą firmą, która przeniosła standardy znane z torów wyścigowych na swoje opony. Dziś firma aktywnie uczestniczy w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokowartościowych opon na całym świecie.

Zawsze odpowiednie opony z firmą Dunlop

Nieważne czy chodzi o auta małe, klasy średniej bądź luksusowej, auta sportowe czy SUV. Dunlop oferuje pasujące opony dla każdego pojazdu. Szczególną cechą opon Dunlop jest technologia "RunOnFlat". Dzięki niej, nawet w przypadku przebicia opony możliwa jest dalsza jazda na dystansie do 80 kilometrów, przy zachowaniu odpowiedniej prędkości.

Dunlop – innowacyjne technologie

Dunlop oferuje opony przystosowane do każdego stylu jazdy i nawierzchni. Wykorzystuje przy tym wiele innowacyjnych technologii. Symetryczny układ rowków bieżnika polepsza na przykład przyczepność zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Nowością w oponach marki Dunlop jest bardziej płaska powierzchnia bieżnika, zwiększająca obszar styku z nawierzchnią od 4% do 8%. Dzięki temu kierowcy mogą liczyć na polepszoną stabilność przy skręcaniu oraz większa precyzję układu kierowniczego. Zwiększona powierzchnia styku sprawia również, że auto odznacza się wyższą stabilnością i lepszym czuciem drogi, umożliwiając tym samym szybką reakcję na zaistniałe zmiany.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości