Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony Dunlop

Opony Dunlop

Już od ponad 100 lat firma Dunlop należy do wiodących producentów opon. Inżynierowie firmy jako pierwsi rozpoznali problem akwaplanacji i opracowali opony mające mu przeciwdziałać. Dunlop był również pierwszą firmą, która przeniosła standardy znane z torów wyścigowych na swoje opony. Dziś firma aktywnie uczestniczy w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokowartościowych opon na całym świecie.

Zawsze odpowiednie opony z firmą Dunlop

Nieważne czy chodzi o auta małe, klasy średniej bądź luksusowej, auta sportowe czy SUV. Dunlop oferuje pasujące opony dla każdego pojazdu. Szczególną cechą opon Dunlop jest technologia "RunOnFlat". Dzięki niej, nawet w przypadku przebicia opony możliwa jest dalsza jazda na dystansie do 80 kilometrów, przy zachowaniu odpowiedniej prędkości.

Dunlop – innowacyjne technologie

Dunlop oferuje opony przystosowane do każdego stylu jazdy i nawierzchni. Wykorzystuje przy tym wiele innowacyjnych technologii. Symetryczny układ rowków bieżnika polepsza na przykład przyczepność zarówno na mokrej jak i suchej nawierzchni. Nowością w oponach marki Dunlop jest bardziej płaska powierzchnia bieżnika, zwiększająca obszar styku z nawierzchnią od 4% do 8%. Dzięki temu kierowcy mogą liczyć na polepszoną stabilność przy skręcaniu oraz większa precyzję układu kierowniczego. Zwiększona powierzchnia styku sprawia również, że auto odznacza się wyższą stabilnością i lepszym czuciem drogi, umożliwiając tym samym szybką reakcję na zaistniałe zmiany.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.