Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony HYUNDAI

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Hyundai

Hyundai należy do jednych z najmłodszych producentów samochodów. Firma ta powstała stosunkowo niedawno, bo w 1969 roku, a pierwsze samochody osobowe tej marki zostały wystawione na sprzedaż 8 lat później. W przeciągu dość krótkiego czasu Hyundai stał się jednym z wiodących producentów aut, dystrybującym swoje produkty na całym świecie. W ofercie tej marki znajdziemy auta klasy średniej, jak również samochody typu VAN, SUV oraz modele sportowe. Wybór opon odpowiednich dla Hyundaia jest ogromy i wszyscy producenci opon kierują swą ofertę do właścicieli tej marki. Jako jeden z wiodących producentów aut Hyundai współpracuje z różnymi producentami opon. Hyundai i10, Hyundai Elantra oraz Hyundai i30 są oryginalnie wyposażane w opony marki Hankook. W skład seryjnego wyposażenia modelu Hyundai Accent wchodzą opony Michelin Energy. Jesteśmy w stanie znależć idealną oponę również dla Pańskiego modelu Hyundaia.

Właściwa opona dla każdego modelu auta marki Hyundai

Dla mniejszych modeli Hyundaia- i10, i20 oder i30, oferowane są opony o szerokośći od 155 do 165 mm. Duże limuzyny, jak, np.Hyundai Grandeur są seryjne zaopatrywane w opony o rozmiarze 225/60 R16. Opcjonalnie można używać takich rozmiarów opon jak:
  • 235/55 R17
  • 235/45 R18
  • 235/45 R19
W Hyundaiu Tucson, który jest zaliczany do aut typu SUV możliwy jest montaż opon o szerokości do 245 mm. Dokładne dane dotyczące zalecanego rozmiaru opon znajdują się w karcie pojazdu.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.