Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony PORSCHE

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Porsche

Marka Porsche jest dla wielu kierowców uosobieniem samochodów sportowych.Wielki przełom nastąpiłw roku 1963,kiedy wyprodukowany został Porsche 911. Dziś producent motoryzacyjny oferuje modele:

  • Porsche 911
  • Porsche Carrera GT
  • Porsche Boxster
  • Porsche Cayman
  • Porsche Panamera
  • Porsche Cayenne,
które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.Dla każdego modelu Porsche oferujemy pasujące opony.

Popularne rozmiary opon Porsche

Jako jeden z niewielu producentów samochodów, Porsche jest aktywnie zaangażowany w rozwój opon.Producent systematycznie wydaje homologacje dla opon letnich i zimowych do nowych pojazdów. Porsche stawia producentom opon specyficzne wymagania.Opony, które przeszły test, są oznaczone literą N.Popularny Porsche 911 oraz Porsche Boxter wyposażony jest fabrycznie w opony marki Dunlop.Porsche współpracuje również z marką Bridgestone. Popularnym rozmiarem są opony 19 calowe.W zależności od modelu Porsche może być wyposażony w rozmiary od 17 cali.

Bezpieczna podróż z oponami do Porsche

Przy wyborze opon zalecanych przez Porsche mamy pewność,że będą one spełniać wszelkie wymogi sportowego stylu jazdy.Wysokiej jakości opony zapewniają doskonałą przyczepność na mokrej, jak i suchej nawierzchni oraz doskonałą precyzję kierowania. Opony te mają bardzo dobrą zdolność pokonywania zakrętów.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.