Skontaktuj się z nami
61 641 73 64
(opłata za połączenie wg. taryfy operatora)

Opony SKODA

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Marka :
Model:
Wersja:
Szczegółowa specyfikacja:
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.

Opony do Skoda

Korporacyjna historia producenta Skody sięga roku 1895.Do centrum uwagi dołączyła Skoda po przejęciu przez Grupę Volkswagen.Dziś Skoda oferuje szeroką gamę pojazdów we wszystkich segmentach. W klasie kompaktowej cieszy szczególnie dużą popularność Skoda Fabia, podczas gdy w klasie średniej, Skoda Octavia to jeden z najlepiej sprzedających się modeli. Dzięki dobrej sprzedaży można liczyć na opony wiodących producentów . Oferta dla skody to opony letnie,zimowe oraz całoroczne.

Szeroka gama opon do Skody

Przy fabrycznym wyposażeniu aut współpracuje Skoda z różnymi producentami opon. Należą do nich w szczególności: Michelin, Goodyear i Continental. Popularne rozmiary opon Skody to:
  • 155/70 R13
  • 185/60 R14
  • 185/65 R14
  • 195/65 R15
  • 205/55 R16
Jakie rozmiary są zalecane tylko do Skody, można sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym . Przy zakupie opon najlepiej jest przestrzegać zalecenia producenta. Gwarantuje to, że wartości podane przez producenta na temat zużycia paliwa i hałasu są rzetelnie przestrzegane.

Zawsze bezpiecznie na drodze z oponami do Skoda

Wysokiej jakości opony do Skody oferują na wszystkich powierzchniach i we wszystkich warunkach pogodowych doskonałą przyczepność. W temperaturach poniżej 7 stopni, należy zmieniać opony na zimowe . Opony zimowe wykonuje się z gumy niezwykle miękkiej, tak aby nawet w niskich temperaturach zachowały swoją elastyczność. Bieżnik opon zimowych na większą liczbę rowków i nacięć, dzięki czemu samochód ma przyczepność na śniegu i lodzie . W zamian za to zużycie paliwa jest większe. Dlatego po zimie należy zmienić opony z powrotem na opony letnie.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję