Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony SKODA

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Skoda

Korporacyjna historia producenta Skody sięga roku 1895.Do centrum uwagi dołączyła Skoda po przejęciu przez Grupę Volkswagen.Dziś Skoda oferuje szeroką gamę pojazdów we wszystkich segmentach. W klasie kompaktowej cieszy szczególnie dużą popularność Skoda Fabia, podczas gdy w klasie średniej, Skoda Octavia to jeden z najlepiej sprzedających się modeli. Dzięki dobrej sprzedaży można liczyć na opony wiodących producentów . Oferta dla skody to opony letnie,zimowe oraz całoroczne.

Szeroka gama opon do Skody

Przy fabrycznym wyposażeniu aut współpracuje Skoda z różnymi producentami opon. Należą do nich w szczególności: Michelin, Goodyear i Continental. Popularne rozmiary opon Skody to:
  • 155/70 R13
  • 185/60 R14
  • 185/65 R14
  • 195/65 R15
  • 205/55 R16
Jakie rozmiary są zalecane tylko do Skody, można sprawdzić w dowodzie rejestracyjnym . Przy zakupie opon najlepiej jest przestrzegać zalecenia producenta. Gwarantuje to, że wartości podane przez producenta na temat zużycia paliwa i hałasu są rzetelnie przestrzegane.

Zawsze bezpiecznie na drodze z oponami do Skoda

Wysokiej jakości opony do Skody oferują na wszystkich powierzchniach i we wszystkich warunkach pogodowych doskonałą przyczepność. W temperaturach poniżej 7 stopni, należy zmieniać opony na zimowe . Opony zimowe wykonuje się z gumy niezwykle miękkiej, tak aby nawet w niskich temperaturach zachowały swoją elastyczność. Bieżnik opon zimowych na większą liczbę rowków i nacięć, dzięki czemu samochód ma przyczepność na śniegu i lodzie . W zamian za to zużycie paliwa jest większe. Dlatego po zimie należy zmienić opony z powrotem na opony letnie.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.