Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony rolnicze

Twoje najlepsze opony rolnicze

Wybór opon zimowych to bardzo odpowiedzialne i jednocześnie trudne zadanie, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę ich nieustannie rozszerzającą się ofertę przedstawianą przez producentów na całym świecie. Zawsze należy uwzględniać ich przeznaczenie, łatwość dostosowywania się do pokonywanych warunków oraz ciężar, jaki będą musiały utrzymać. W naszym sklepie internetowym oponytanio.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych propozycji, wśród których na pewno trafisz na takie opony rolnicze, którym będziesz bez problemów mógł zaufać. Po prostu zapoznaj się z przedstawianą ofertą, wybierz spośród niej coś, co odpowiada Twoim potrzebom oraz oczekiwaniom, a następnie daj nam o tym znać, abyśmy mogli zająć się resztą, możliwie jak najszybciej i bezproblemowo dostarczając zamawiane opony pod wskazany przez Ciebie adres. Gwarantujemy natychmiastową i bezpłatną wysyłkę.

Opony rolnicze i ich zastosowanie

Przed podjęciem decyzji na temat tego, jakie opony rolnicze kupić, ważne, abyś zastanowił się, w jakim celu oraz w jakich warunkach będziesz je najczęściej i najintensywniej wykorzystywać. Innymi cechami bowiem powinny charakteryzować się opony do orki, transportu, lasu czy upraw międzyrzędowych. Te ostatnie powinny być dość wąskie, gdyż wyłącznie wtedy umożliwią pojazdowi swobodne poruszanie się między grządkami. Jeżeli chodzi o opony do transportu lub lasu, ważną rolę odgrywa ich wytrzymałość. Opony do orki również powinny charakteryzować się solidnym wykonaniem przekładającym się na znakomitą wytrzymałość, a także posiadać gruby i jednocześnie głęboki bieżnik, który umożliwiłby pojazdowi bezproblemowe radzenie sobie z napotykanym błotem.

Opony łączące w sobie kilka istotnych cech

Jeżeli jesteś wymagającym kierowcom pojazdu rolniczego, na pewno chciałbyś, aby Twoje opony rolnicze charakteryzowały się jednocześnie kilkoma cechami wymienionymi powyżej. Jest to jak najbardziej realne, czego najlepszym przykładem są między innymi opony Mitas 580. Ich producent zadbał o to, aby były nie tylko wytrzymałe i dobrze stawiały czoła nawet ogromnym obciążeniom mechanicznym i uciskom na glebę, lecz także bezproblemowo radziły sobie z napotykanym błotem, gwarantując w ten sposób kierowcom pojazdów rolniczych zadowolenie, satysfakcję i bezpieczeństwo na możliwie jak najwyższym poziomie. Jeżeli interesują Cię opony rolnicze, którym bez najmniejszych wątpliwości mógłbyś zaufać nawet podczas niezbyt korzystnych warunków na drodze, serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz propozycje tylko i wyłącznie zaufanych i wiodących na międzynarodowym rynku producentów wysokiej jakości ogumienia.

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości