Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Goodyear

Opony zimowe Goodyear dla najbardziej wymagających

Amerykańska firma Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Od początku XX wieku firma ta produkuje opony Goodyear o wysokiej jakości. Między innymi Daimler-Benz, BMW i Volkswagen wyposażyli swoje pojazdy w te opony. Wysokie standardy jakościowe dotyczą oczywiście również opon zimowych Goodyear. Najlepsze prowadzenie oraz najwyższy komfort i absolutne bezpieczeństwo to cechy, które w 100% odnoszą się do wyżej wymienionego produktu.

Opony zimowe najnowszej generacji

Stałe doskonalenie i dalszy rozwój opon jest jedną z podstawowych zasad producenta. Imponującym dowodem na to jest linia opon zimowych Goodyear Ultra Grip. Ze specjalnymi nacięciami 3D opony te znakomicie radzą sobie w najcięższych warunkach zimowych. Dzięki temu pojazd utrzymuje stabilność podczas szybkiego hamowania, jak i na zakrętach, co z kolei daje poczucie całkowitego bezpieczeństwa.

Opony zimowe Goodyear przekonują w testach

Podobnie jak jej poprzednicy, najnowsza linia opon zimowych Goodyear zasłużyła sobie na najlepsze oceny w licznych testach. W testach przeprowadzanych przez prestiżowy magazyn „Auto Zeitung” jak również przez „Auto Club Europa” (ACE) produkt ten uzyskał miejsce w czołówce. Oprócz tego otrzymał on także atest na doskonałą równowagę i wysokie bezpieczeństwa jazdy na zaśnieżonych nawierzchniach. Ponadto opony zimowe wyróżniły się bardzo dużym bezpieczeństwem podczas jazdy, a także we wszystkich dziedzinach związanych z aquaplaningiem wypadły w pełni przekonująco.

Innowacyjna technologia dla maksymalnego komfortu jazdy

Opony zimowe są wyposażone w najnowsze technologie w celu uzyskania najlepszej wydajności w każdych warunkach pogodowych. W związku z tym Goodyear zastosował po raz pierwszy technologię 3D-BIS (Block Interlocking System - wzajemnie blokujące się trójwymiarowe klocki) w linii UltraGrip 8 na całą długość bieżnika. Pozwoliło to producentowi zwiększyć liczby lameli na oponach zimowych. Kierowcy skorzystają dzięki temu z lepszej przyczepności na lodzie i śniegu. Aby opony mogły zapewnić bezpieczną jazdę zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni, Goodyear postawił na stworzenie sztywnych i solidnych bloków bieżnika. W tym celu inżynierowie Goodyeara opracowali specjalną innowacyjną technologię 3D-Interlocking-Effect. W momencie kontaktu bloków bieżnika lamele ryglują się wzajemnie. Powoduje to szczególnie wysoką wytrzymałość, które jest potrzebna do łatwej obsługi pojazdu i bezpiecznej sterowności zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni.
Niski poziom hałasu i oszczędność energii podczas jazdy na oponach Goodyear
Opony zimowe Goodyear pozwalają nie tylko wyjątkowy komfort jazdy i bezpieczeństwo, ale także wyróżniają się różnymi innymi właściwościami. Dlatego producentowi udawało się stale zmniejszać opór toczenia, powodując tym samym mniejsze zużycie opon i oszczędność na paliwie, a zatem również zmniejszenie emisji CO2. Dobre dla kierowcy i dla środowiska.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości