Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
Akceptuję
Sprawdź status zamówienia
Wyloguj się

Opony zimowe do samochodów osobowych Goodyear

Opony zimowe Goodyear dla najbardziej wymagających

Amerykańska firma Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Od początku XX wieku firma ta produkuje opony Goodyear o wysokiej jakości. Między innymi Daimler-Benz, BMW i Volkswagen wyposażyli swoje pojazdy w te opony. Wysokie standardy jakościowe dotyczą oczywiście również opon zimowych Goodyear. Najlepsze prowadzenie oraz najwyższy komfort i absolutne bezpieczeństwo to cechy, które w 100% odnoszą się do wyżej wymienionego produktu.

Opony zimowe najnowszej generacji

Stałe doskonalenie i dalszy rozwój opon jest jedną z podstawowych zasad producenta. Imponującym dowodem na to jest linia opon zimowych Goodyear Ultra Grip. Ze specjalnymi nacięciami 3D opony te znakomicie radzą sobie w najcięższych warunkach zimowych. Dzięki temu pojazd utrzymuje stabilność podczas szybkiego hamowania, jak i na zakrętach, co z kolei daje poczucie całkowitego bezpieczeństwa.

Opony zimowe Goodyear przekonują w testach

Podobnie jak jej poprzednicy, najnowsza linia opon zimowych Goodyear zasłużyła sobie na najlepsze oceny w licznych testach. W testach przeprowadzanych przez prestiżowy magazyn „Auto Zeitung” jak również przez „Auto Club Europa” (ACE) produkt ten uzyskał miejsce w czołówce. Oprócz tego otrzymał on także atest na doskonałą równowagę i wysokie bezpieczeństwa jazdy na zaśnieżonych nawierzchniach. Ponadto opony zimowe wyróżniły się bardzo dużym bezpieczeństwem podczas jazdy, a także we wszystkich dziedzinach związanych z aquaplaningiem wypadły w pełni przekonująco.

Innowacyjna technologia dla maksymalnego komfortu jazdy

Opony zimowe są wyposażone w najnowsze technologie w celu uzyskania najlepszej wydajności w każdych warunkach pogodowych. W związku z tym Goodyear zastosował po raz pierwszy technologię 3D-BIS (Block Interlocking System - wzajemnie blokujące się trójwymiarowe klocki) w linii UltraGrip 8 na całą długość bieżnika. Pozwoliło to producentowi zwiększyć liczby lameli na oponach zimowych. Kierowcy skorzystają dzięki temu z lepszej przyczepności na lodzie i śniegu. Aby opony mogły zapewnić bezpieczną jazdę zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni, Goodyear postawił na stworzenie sztywnych i solidnych bloków bieżnika. W tym celu inżynierowie Goodyeara opracowali specjalną innowacyjną technologię 3D-Interlocking-Effect. W momencie kontaktu bloków bieżnika lamele ryglują się wzajemnie. Powoduje to szczególnie wysoką wytrzymałość, które jest potrzebna do łatwej obsługi pojazdu i bezpiecznej sterowności zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni.
Niski poziom hałasu i oszczędność energii podczas jazdy na oponach Goodyear
Opony zimowe Goodyear pozwalają nie tylko wyjątkowy komfort jazdy i bezpieczeństwo, ale także wyróżniają się różnymi innymi właściwościami. Dlatego producentowi udawało się stale zmniejszać opór toczenia, powodując tym samym mniejsze zużycie opon i oszczędność na paliwie, a zatem również zmniejszenie emisji CO2. Dobre dla kierowcy i dla środowiska.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości

Opony w niskich cenach:

  • Klienci informują nas, że ceny na stronie oponytanio.pl są o 25% niższe od cen oferowanych przez innych producentów
  • Nasze ceny zawierają podatek VAT, opakowanie i koszty przesyłki przy dostawie na terenie Polski.