Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Goodyear UltraGrip 8

Goodyear ULTRA GRIP 8

Goodyear Ultra Grip 8 to doskonała opona zimowa z wieloma innowacyjnymi technologiami.Opierając się na udanych poprzednich modelach jest oponą ulepszoną do jazdy na lodzie i śniegu. Zimowa mieszanka zastosowana w bieżniku gwarantuje mocne trzymanie drogi również w temperaturach ujemnych. Ponadto jest odporna na ścieranie, dzięki czemu opona Goodyear ULTRA GRIP 8 posłuży przez wiele sezonów.

Rewolucyjna technologia 3D-BIS&reg

W jednym badaniu instytutu TÜV SÜD Automotive w grudniu 2010 roku podczas zimy w Finlandii, droga hamowania była o cały metr krótsza niż w dwóch czołowych konkurentach renomowanych producentów . Pojazd Golf IV hamował z 50km/h do 5 km/h. Możliwe to było dzięki technologii 3D-BIS® opracowanej przez Goodyear. Układ wzajemnie blokujących się klocków bieżnika zapewnia odległość hamowania na śniegu krótszą o 1 metr w porównaniu ze średnim wynikiem osiąganym przez zimowe opony innych producentów. Dzięki bieżnikowi w kształcie litery V opona Opona UltraGrip 8 posłuży przez wiele sezonów.

Zwycięzca testu z dobrymi wynikami

Opona UltraGrip 8 zmniejsza ryzyko aquaplaningu na drogach pokrytych deszczem lub błotem pośniegowym. Dwa rodzaje rowków w kształcie litery V — jedne odpowiedzialne za odprowadzanie wody, drugie za przyczepność na śniegu — zapewniają dobrą kontrolę prowadzenia podczas deszczu i odwilży. W teście porównawczym z konkurencyjnymi oponami UltraGrip 8 wykazała się 16% lepszą odpornością na aquaplaning na krętych drogach. Goodyear Ultra Grip 8 przekonała również innych testujących , na przykład ADAC w teście opon zimowych w 2012 roku . Tam otrzymała opona najlepszy wynik na deszczowej drodze i bez zarzutu zachowywała się również na śniegu i lodzie. Dodatkowo opona wyróżniła się niskim oporem toczenia i przez to niższym zużyciem paliwa. Rok wcześniej Goodyear Ultra Grip 8 był już zwycięzcą w "Auto Zeitung".Opona przewyższała we wszystkich dziedzinach swoich konkurentów- kolejne 13 opon,które zostały gruntownie sprawdzone na pojazdach Audi A4 i VW Touran. Zapewnijcie sobie Państwo zwycięzcę testu teraz w super cenie na oponytanio.pl.Oferujemy Goodyear Ultra Grip 8 w wielu rozmiarach i wysyłamy od dwóch opon bezpłatnie.Dodatkowo mają Państwo możliwość wysłania zamówionych opon bezpośrednio do partnera serwisowego,gdzie opony mogą być zamontowane.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości