Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony zimowe do samochodów osobowych Nokian

Opony zimowe marki Nokian

Nokian to fiński producent opon, należący w 20% do koncernu Bridgestone.Dwa zakłady produkcyjne tej marki znajdują się na terenie Finlandii, pozostałe fabryki mieszczą się w Rosji. Opony te zostały stworzone na północy Europy, a wysoka jakość opon zimowych marki Nokianznajduje odzwierciedlenie w testach przeprowadzanych przez czasopisma fachowe oraz firmę ADAC.

Przykładem wysokiej technologii tej marki jest opona Nokian WR D3. Pismo ""Auto Motor Sport"" określiło tę oponę jako “szczególnie polecaną”. Przyczyniły się do tego znakomite osiągi podczas jazdy na śniegu i suchej nawierzchni oraz krótka droga hamowania. Jest to idealny wybór dla kierowców ceniących zrównoważony styl jazdy. Zastosowanie nanotechnologii w produkcji i budowa bieżnika w kształcie strzałek czynią oponę WR D3 wyjątkowo bezpieczną. Schodkowe polerowane rowki poprzeczne opony znakomicie odprowadzają błoto pośniegowe z opony, co ma pozytywny wpływ na komfort jazdy.Opona ta jest dostępna w bezkonkurencyjnych cenach w naszym sklepie internetowym oponytanio.pl.

Opony zimowe marki Nokian gwarantujące idealną przyczepność na śniegu i lodzie

Nokian Hakkapeliitta 8 to wyposażona w kolce opona zimowa, gwarantująca bardzo dobrą trakcję. Tzw. technologia Eco-Stud-Spike-Polster ma pozytywny wpływ na wydajność kolców, rozmieszczonych równomiernie na bieżniku opony. Kolce są głęboko zakotwiczone w bieżniku opony, jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznej mieszanki gumy. Poprawia to jakość jazdy na suchych nawierzchniach.

Opona Nokian WR A3 umożliwia rozwinięcie dużych prędkości.Jest to solidna opona, sprawdzająca się idealnie w każdych warunkach pogodowych. Zarówno ta, jak i inne opony marki Nokian, dostępne są w naszym sklepie internetowym oponytanio.pl. Od opon przeznaczonych do samochodów kompaktowych, po opony do aut typu SUV, nasza oferta obejmuje szeroki wybór produktów wysokiej jakości we wszystkich przedziałach cenowych. Duży wybór rozmiarów opon przekonał do nas już wielu klientów i sprawia, że oponytanio.pl to jeden z czołowych sprzedawców opon online na rynku.
wiecej ...

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości