Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Kumho

Kumho

Opony firmy Kumho

Kumho jest południowo-koreańskim przedsiębiorstwem, które już w 1960 roku produkowało opony o dobrej zależności ceny do osiągów. Swoje doświadczenie firma czerpie głownie ze sportów motorowych. I tak opony Kumho od dawien dawna należą do głównego wyposażenia podczas 24 godzinnego wyścigu Le Mans. Fakt, że Kumho w ciągu ostatnich lat zdołał zająć swe miejsce pośród dziesiątki największych producentów opon na świecie udowadnia, że opony Kumho doskonale spiszą się również podczas użytku drogowego.

Doskonała przyczepność opon Kumho

Opony Kumho zapewniają zredukowane opory toczenia i związaną z tym wysoką kulturę pracy. Opony Kumho wyróżnia również dobra przyczepność na suchej oraz mokrej nawierzchni i precyzyjna sterowność. Dzięki inteligentnej budowie bieżnika wilgoć zostaje bardzo dobrze odprowadzona, co wyraźnie zwiększa bezpieczeństwo podczas zagrożenia akwaplanacją .

Test opon Kumho

W ciągu ostatnich lat opony Kumho zwróciły na siebie uwagę, między innymi dobrymi wynikami w testach. W teście czasopisma “Auto Zeitung” z 2012 roku , w kategorii zachowanie na mokrej nawierzchni opony te przebiły produkty innych znanych producentów.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości