Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Nokian

Nokian

Opony firmy Nokian

Opony Nokian są produkowane w Finlandii i tam też testowane w najcięższych warunkach pogodowych. W rezultacie opony te przy każdej pogodzie i na każdej nawierzchni zapewniają optymalne osiągi.Sportowe opony letnie firmy Nokian swej mieszance zawdzięczają przystosowanie do bardzo wysokich prędkości. Wyjątkowy model bieżnika oraz opierająca się na nanotechnologii wielowarstwowa struktura opon Nokian sprawiają, że reagują one już na najmniejsze ruchy kierownicą, co sprawdza się podczas sportowej jazdy w trudnych warunkach.

Komfort jazdy opon Nokian

Za jeszcze wyższy komfort jazdy odpowiadają półokrągłe otwory znajdujące się na ścianach poprzecznych rowków bieżnika. Dzięki tak zwanemu Silent-Groove-Design udało się obniżyć nie tylko hałas w środku auta, ale również zewnętrzne odgłosy toczenia. Niska i równomierna ścieralność zapewnia wysoki przebieg oraz zmniejszone zużycie paliwa.

Opony zimowe firmy Nokian

Niewątpliwie do najlepszych osiągów firmy należą opony zimowe, które nawet w ekstremalnych warunkach, na lodzie i śniegu zapewniają idealną przyczepność. Ponadto opony Nokian toczą się cicho oraz przekonują wyważonymi i stabilnymi właściwościami jezdnymi.

Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości