Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony Continental

Continental

Opony Continental

Continental jest jednym z liderów niemieckiego rynku, jeśli chodzi o produkcję wydajnych opon. Średnio co czwarte auto w Europie zjeżdża z linii produkcyjnej wyposażone w opony firmy Continental. Opony Continental oferują maksymalna kontrolę nad pojazdem na każdej nawierzchni i w każdych warunkach pogodowych. Wysoki przebieg i niskie opory toczenia gwarantują dodatkowo wygodną i ekonomiczną jazdę.

Regularne testy zapewniają wysoką jakość opon Continental

Continental nie tylko produkuje opony samochodowe wysokiej jakości, ale prowadzi również regularne testy opon. Ich wyniki zostają następnie uwzględnione w aktywnym procesie opracowywania produktów. W ten sposób opony firmy Continental nieustannie ewoluują, zapewniając wysoki stopień bezpieczeństwa i komfort jazdy.

Innowacyjna technologia gwarancją komfortu

Firma Continental optymalizuje swoje opony dla takich systemów jak ABS i ESP (systemy, które podczas hamowania i jazdy kontrolują obroty poszczególnych kół),w celu zwiększenia bezpieczeństwa jazdy. Opona koncepcyjna firmy Continental wspomaga system ESP podczas hamowania, dzięki swojej innowacyjnej konstrukcji bieżnika. Prowadzi to do skrócenia drogi hamowania nawet do 15 procent. Najlepsze systemy bezpieczeństwa wskazują, iż firma Continental przez ciągły rozwój swoich produktów zwiększa stale bezpieczeństwo i komfort jazdy. Znajduje to z kolei odzwierciedlenie w testach publikowanych w prasie fachowej. Opony Continental należą regularnie do zwycięzców wspomnianych testów.


Wybierz jakość i wysoką wydajność:

  • Ponad 100 marek opon Bridgestone, Continental,
  • Goodyear, Avon, Michelin, Nexen, opony na każdą kieszeń
  • Ponad 35 000 opon
  • Posiadamy w sprzedaży wyłącznie opony wysokiej jakości