Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony BMW

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do BMW

Już od 1929 roku, BMW produkuje wysokiej jakości pojazdy, które inspirują kierowców na całym świecie. W celu posiadania optymalnej kontroli nad pojazdem, należy zadbać o jego odpowiednie ogumienie. Dzięki naszej szerokiej ofercie szybko znajdziecie Państwo opony pasujące do każdego modelu BMW. Obojętnie czy są to opony letnie, opony zimowe czy też opony całoroczne z oponami przeznaczonymi do BMW będziecie Państwo bezpieczni we wszystkich warunkach pogodowych.

Opony idealnie dobrane do Twojego BMW

BMW jest aktywnie zaangażowany w rozwój nowych opon. Firma współpracuje z wiodącymi producentami opon, takimi jak . Oczywiście opony te są dopasowane do wszystkich modeli BMW. Opony które są szczególnie zalecane do montażu w pojazdach marki BMW, rozpoznacie Państwo dzięki literze A lub gwiazdce znajdującej się w oznaczeniu opon.

Znajdź odpowiednie opony dla swojego modelu BMW

Dzięki specjalnym oznaczeniom, znalezienie opon pasujących do wybranego modelu BMW staje się o wiele prostsze. Zwłaszcza dla laików, którzy nie zawsze umieją bezbłędnie odczytać oznaczenia umieszczone na oponie. Pierwszym oznaczeniem jest zazwyczaj szerokość opony wyrażona w mm, np. 195. następnie określona jest szerokość przekroju poprzecznego opony, np.65, a zaraz po nim wielkość felgi wyrażana w calach. Na końcu znajdziemy dopuszczalny indeks prędkości, np. „H“, określający maksymalną dopuszczalną prędkość z jaką może się poruszać auto wyposażone w tę oponę.

Właściwa opona dla każdego modelu BMW

Posiadacie Państwo model BMW serii X i często poruszacie się autem poza drogami asfaltowymi? W takim razie gorąco polecamy Państwu opony typu off-road, które zagwarantują Państwu najwyższy komfort jazdy. Opony terenowe są wyjątkowe pod względem jakości, niezawodności, trwałości i komfortu jazdy. Posiadacze
  • BMW 5er
  • BMW 6er
  • BMW 7er
preferują ciche opony o niskich oporach toczenia, gwarantujące wysoki komfort jazdy. Niezależnie od posiadanego modelu auta, przy zakupie opon do BMW powinniście Państwo zwrócić uwagę na ekonomiczność. Zapewniają to opony o niskim i równomiernym zużyciu, posiadające wysoki przebieg, decydując się na ich montaż, zużycie paliwa ulega znacznej redukcji.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.