Status zamówienia x
Wyloguj się

616417364616417364

Opony FORD

Wyszukiwanie według pojazdów:
Twój model samochodu nie wyświetla się na tej stronie lub wystąpił błąd w widocznych na liście modelach. Jeśli nie będziesz mógł odnaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami.
Wystąpił błąd. Spróbuj wyszukać później na podstawie marki pojazdu.
Nie znaleziono wyników odpowiadających Twoim kryteriom wyszukiwania.
Wybór samochodu

Marka:
Klasa:
Rok produkcji / Typ:
Model / Wersja:

Opony do Ford

Marka Ford została założona w 1903 roku przez Henry’ego Forda. 5 lat później firma wprowadziła na rynek, rewolucyjny jak na tamte lata typ auta- model T. Ford jest jednym z największych producentów samochodów na świecie, a także ulubioną marką wielu kierowców. Ford posiada w swej ofercie szeroki wachlarz modeli aut, dzięki czemu każdy znajdzie ofertę spełniającą jego wymagania. Opony idealnie dopasowane do wybranego modelu Forda są gwarancją przyjemnej, a zarazem dynamicznej jazdy.

Ford posiada wielu dostawców opon

W trakcie poszukiwań odpowiedniej opony dla naszego modelu Forda, natkniemy się na bardzo duży wybór. Wielu producentów kieruje swą ofertę do posiadaczy auta tej marki. Ford jest oryginalnie wyposażany, m.in. w opony marki Goodyear. Do modeli wyposażonych w opony tej marki zaliczamy:
  • Ford Focus
  • Ford Galaxy
  • Ford Kuga
  • Ford Mondeo
O oryginalne wyposażenie Forda dbają również takie marki jak Bridgestone czy Michelin.

Kontrola w każdej sytuacji

Jeśli zależy Państwu na idealnej kontroli swojego modelu Forda, zaleca się wymianę opon letnich na zimowe w momencie gdy temperatura spada poniżej 7°C. W niektórych krajach wymiana opon letnich na zimowe jest wymogiem prawnym. W celu utrzymania idealnej trakcji również zimą, zaleca się montaż opon, z tzw. znakiem śnieżynki. Opony posiadające oznaczenie M+S są idealne do jazdy na śniegu i błocie pośniegowym.

Idelana przyczepność we wszystkich warunkach pogodowych

Opony całoroczne są dobrym kompromisem pomiędzy oponami letnimi i zimowymi. Opony całoroczne dają poczucie bezpieczeństwa zarówno wiosną, jak i zimą. Można je zidentyfikować według symbolu słońca, kropli deszczu lub liściu, umieszczonym na oponie. Jeśli obawiacie się Państwo uszkodzenia/przebicia opony, warto zainwestować w opony typu Run-Flat. Umożliwiają one dotarcie do najbliższego warsztatu ogumienia, nawet po całkowitej utracie ciśnienia.
Masz inne pytania? Potrzebujesz dodatkowej pomocy?
Chętnie pomożemy Ci w wyszukaniu odpowiedniej opony do Twojego pojazdu.